StudioLinka

Grafické studio

Grafické studio

+menu-


Grafika s empatií

Vítám vás na webových stránkách studia, které bylo v roce 1994 založeno jako typografické, se zaměřením na polygrafickou přípravu tiskovin (pre-press). Během 23 let činnosti se díky vývoji nových technologií a větším internetovým možnostem potvrdila potřeba, rozšířit designovou práci také pro webové používání.
V současné době se studio zabývá grafikou všeho druhu, ať už přípravou tiskových předloh pro knihy, tiskoviny osobní, periodické či hospodářské s výsledným tiskovým pdf pro CTP nebo jen formátem pro internetovou prezentaci. S využitím vlastních fotografií, koláží, kreslených obrázků i textů vytváříme bannery nebo přímo celý webdesign. Zároveň nabízíme také možnost výroby techničtějších interaktivních souborů či formulářů na míru.

Po celá léta se studio propojuje s názorem a zaměřením zákazníka tak, aby výsledkem byla spokojenost s jasným cílem příjemného pokoukání a maximální funkčností pro konečného uživatele.


A tak vstupte dál, porozhlédněte se a pokud se vám styl, nápady nebo motto „BEZ FANTAZIE A HUMORU NENÍ ŽIVOT“ líbí, pojďte s námi hledat svou novou tvář…

 Comments are closed.